„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

niedziela, 19 lutego 2012

Zakręcona, opleciona .....

Witam, tym razem nie będę się kajać, że tak długo nie pisałam bo dzielnie walczyłam z ,,papierowa" materią. ,,łażąc" po różnych blogach natrafiłam na te z papierową wikliną. No i wzięło mnie. Jak zwykle coś nowego, czego nie umiem to wyzwanie nie do odpuszczenia.
Tak więc zbiórka gazet w całym bloku, potem cięcie i kręcenie, kręcenie... aż paluchy rozbolały. I oczywiście ja Gosia-samosia naumiem się sama. Nie będę pisać ile wysiłku i czasu oraz niecenzuralnych słów mnie to kosztowało - no ale jak samosia to samosia. Uplotło się coś (po wielu próbach) co choć trochę koszyk przypomina.


Oczywiście kontrola jakości musiała być:


Jeszcze smak (bo może da się to zjeść?)

I na koniec pełna akceptacja :)

Bardzo ciężka ,,praca" to jest. Wydawało by się że co to tam takie plecenie. Guzik, ręce i palce bolą jak diabli, ale satysfakcja niesamowita. Pozdrawiam wszystkie ,,Wikliniarki" i wielki szacunek dla ich pracy.
Żeby odsapnąć to troszkę ,,pokłułam"

Aż ze zmęczenia takie oto zwierzaki widziałam :)

Zima jak na razie nie odpuszcza (choć niby cieplej jest) więc wieczory dalej ,,długie" i można się twórczo wyżywać.
Pozdrawiam wszystkie twórczo zakręcone, oby do wiosny - będą na pewno nowe pomysły.

1 komentarz:

  1. Toffik nie miał ochoty skonsumować myszki?? :) Zaprosiłam cię do zabawy, po szczegóły wskakuj na mój blog.

    OdpowiedzUsuń