„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

wtorek, 6 marca 2012

Nowości i historia miłosna ......


W ramach zmiany ozdobiłam moja pierwszą w życiu tacę i czwarty talerz. Taca posłuży na nocny stolik jako ochrona od moich ,,wieczornych" kubków z kakao. Talerz będzie w sam raz na owoce.


Wczoraj brałam czynny udział w zajęciach z masą porcelanową. Prowadziła je Monika z bloga Kamino70.blogspot.com Fantastyczna sprawa i chyba chwilę zatrzymam się przy tym temacie. Zajęcia odbywały się w cudownym miejscu jakim jest Pracownia ,,Urokliwisko Gohy" w Warszawie na ul.Oleandrów 7/4. Warto tam zaglądać bo każdy znajdzie cos ciekawego dla siebieW ramach spotkania robiłyśmy też filcowe misie - zabawy było mnóstwo z historią ,,miłosną" w tle.
Spotkali się na plaży:Zaiskrzyło od pierwszego wejrzenia:


I żyli długo i szczęśliwie:

5 komentarzy:

 1. Wspaniałości tworzysz! Talerzyk i tacka genialne muszę sama pomyśleć o takiej. Bardzo dziękuję za owocne spotkanie. Było mi bardzo miło uczyć się filcowania pod twoim czujnym okiem.
  Pozdrawiam serdecznie :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Wpadłam na chwilę, ale chyba będę zaglądać częściej - tworzysz wspaniałości: zachwycam się serwetkami, papierową wikliną, filcowankami... CUDA!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie dzięki i zapraszam serdecznie częściej

   Usuń
 3. Tworzysz piękne rzeczy.Pozdrawiam i zapraszam do mojego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie na tym naszym spotkaniu było Gosiu bawić się z Tobą w filcowanie i z Moniką w lepienie.
  Dziękuję :) :) :)

  OdpowiedzUsuń