„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

niedziela, 25 marca 2012

Przesilenie wiosenne


Tak mnie ten międzyczas zimowo - wiosenny rozleniwił, że nawet pisać mi się nie chciało. Ale jestem, z wiosenną biedroną i misiakiem, którego zrobiłam dla ,,potomnych"


U mnie w ,,wielkim mieście" wiosna już zagościła na dobre. Na spacerze z moim czworonogiem odkryliśmy pierwszą , młodą , zieloniutką trawkę. Ptaki śpiewają lub drą się (zależy od gatunku) jak opętane, słychać nawet ,,marcowe" koty, mojego psa też nosi, tylko mnie jakoś jeszcze nie za bardzo chce a tu Wielkanoc zaraz.
Właśnie mówią w TV że bociany przyleciały - już zapomniałam jak wyglądają na żywo - i że wszystko budzi się do życia, no to może i coś na mnie przejdzie i dostanę kopa do działania.

1 komentarz:

  1. Wszystko śliczne u Ciebie!!!Milutko tu:)Pozdrawiam wiosennie:)))

    OdpowiedzUsuń