„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

sobota, 31 marca 2012

Budzę się ......

Dziś bez zdjęć i chwalenia się co nowego zrobiłam bo ... nic nie zrobiłam . Lenistwo na całego. Znowu ochłodzenie, plucha za oknem i nic się nie chce.

STOP, tak nie będzie wyglądała Moja WIOSNA.

Właśnie dziś rano postanowiłam że dosyć gnuśnienia i pomimo że za oknem plucha i wiatr mało głowy nie urwie to Ja wstałam z ,,uśmiechem" na twarzy. Ważne co w sercu anie wokoło. Dosyć marudzenia, narzekania i lenistwa. Dziś w brew temu co za oknem wybieram się na spacer poza miasto a jutro na ,,babskie spotkanie wymiankowe" (ciuchy, torebki itp.)W moim sercu wiosna zagościła na całego i pisząc te słowa nawet mam już pomysł na nową ,,robótkę".

Jak wiosna to zmiany - zmieniam swoje menu. Dość obżerania się słodyczami i jedzenia bez sensu. Zdrowa dieta - zdrowy duch. Mam do ,,zgubienia" tylko a może aż 5kg. Do lata koniecznie, bo w żadne letnie ciuchy się nie mieszczę. Piszę o tym oficjalnie przed wszystkimi bo podobno słowo pisane ma ogromną moc. Napisałam wszem i wobec wiec postanowienie dotrzymać muszę.

Pozdrawiam wszystkich czytających i bardzo dziękuje za miłe komentarze.
A może ktoś ma sposób na zgubienie paru kilo i nie głodzenie się?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz