„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

środa, 18 kwietnia 2012

Nerwy - inspiracja twórcza

Okazało się że nerwy, złość itp. mogą podziałać inspirująco. Tak było w moim przypadku. Od ostatniego wpisu sporo się podziało i dobrych i wnerwiających rzeczy. Te ostatnie podziałały na mnie ,,twórczo". W ramach uspokojenia skołatanej duszy chwyciłam za czesankę i igły i zaczęłam filcować, ot tak bez żadnego pomysłu. I..... zaczęła wychodzić z pod moich palców całkiem ciekawa rzecz - pojawiła się głowa z twarzą , chyba brzydką. Jak zobaczyłam co samo, bezwiednie się zrobiło to pomyślałam ze czasami warto się wnerwić, żeby z weną twórczą ruszyć do przodu. Na razie jest pomysł, jest głowa i spokój ducha wrócił jako taki. Jak tylko naprawię aparat w telefonie to pyknę fotkę, a i efekt końcowy pokażę (troszkę czasu mi to zajmie, bo plan ,,ambitny) Idąc za pomysłami - zrodził się też plan następnego nowego bloga o całkiem innej tematyce. ale na razie muszę go jeszcze ,,opracować" żeby było ciekawie. A na razie fotki tego, co jakiś czas temu ,,się zrobiło" )
Pozdrawiam cieplutko i wiosennie (w brew temu co za oknem i na termometrze).

1 komentarz:

  1. Jedna i druga praca bardzo ładna, róże są śliczne, co do pisania dwóch blogów u mnie to jednak nie zadziałało , albo jestem zbyt niecierpliwa :)))

    OdpowiedzUsuń