„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

czwartek, 10 maja 2012

Czy tylko ja, czy inni też ?

Ja to mam chyba jakieś życiowo - twórcze ADHD. Zaczynam , nie kończę i następne. Tak samo w życiu - do czegoś się ,,zapalam" a potem klapa. Brak konsekwencji, cierpliwości czy w dalszym ciągu szukanie tego czegoś ,,co w duszy gra"? Jakieś trzy tygodnie temu zaczęłam ,,dziubać " filcowe COŚ - i leży. Zaczęłam robić szkic nowego bloga - i leży. Zaczęłam .... Teraz na ,,tapecie" jest maszyna do szycia i nawet już wykrój mam zrobiony, materiał też się znalazł więc może wreszcie ruszę i coś skończę co zaczęłam. Aparat w telefonie w dalszym ciągu nieżywy to i fotek brak. Na jednym z blogów (http://annakrucko.blogspot.com/) przeczytałam dziś coś takiego: ,,Człowiek bez pasji, jest jak bez duszy, pamiętaj: miej choć małą pasję dla samego siebie, spróbuj, ucz się, nie poddawaj się.. spełniaj marzenia. Są pasje, które odkrywamy przez przypadek, uwierz w siebie, odkryj w sobie swoją pasję ... spełniaj marzenia." Być może ze mną też tak jest - szukam, uczę się, odkrywam i idę dalej do przodu szukać i spełniać swoje marzenia.

1 komentarz:

  1. To syndrom niespokojnych rąk ;) Kiedy ponapoczynam dużo rzeczy i niczego nie mogę doprowadzić do końca dla uporządkowania biorę najstarszego jak mówią dziewiarki "trupa" i robię z nim porządek starannie wykańczam, w nagrodę mogę zacząć coś nowego:)

    OdpowiedzUsuń