„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

wtorek, 28 sierpnia 2012

Powrót na ,,ziemię"

Co dobre to mija bardzo szybko. Było jezioro, las, grzyby, ognisko, oczywiście ,,wszędobylski" grill. Byli wspaniali ludzie których poznałam - tylko czemu to tak szybko minęło. Dwa tygodnie a jak jeden dzień. Poniżej parę fotek, jakość taka sobie bo to telefon - ale jak niema innych to mogą być.
Miejsce ciche i spokojne, no może poza sobotą i niedzielą kiedy to miejscowi gromadnie ściągają nad wodę.Lasy obfitują w grzyby a jezioro bardzo czyste i pełne ryb. To piękne miejsce to jezioro Siecino w zachodniopomorskim - polecam na przyszłe wakacje. Po powrocie wróciłam do ,,szarej" rzeczywistości. I żeby nie złapać chandry zajęłam się robótkami - powstaje następna serweta. Jak pyknę fotki to pokażę.

1 komentarz:

  1. To musiało być bardzo sielskie miejsce. Pierwsze zdjęcie bardzo w moim klimacie:)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń