„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

sobota, 21 stycznia 2012

Jestem

Przeleciał ten rok jak z bicza strzelił. Ani się obejrzałam i już 2012. Miniony rok był w zasadzie dobry, spełniło się parę moich noworocznych postanowień, zdarzyło się parę niechcianych spraw, ale ogólnie to do przodu.
Mieszkam dalej tam gdzie mieszkałam - czyli w ,,wielkim mieście", rozwijam swoje pasje artystyczne, poznałam cudownych ludzi (ukłon do Krysi D.) i chyba bardziej optymistycznie patrzę w przyszłość.
Zlikwidowałam mojego drugiego bloga z moimi ,,robótkami" bo stwierdziłam, że nie ma sensu się rozdrabniać. Będę tu pokazywać swoje prace i jak będę mieć coś ciekawego do napisania to napiszę.
Przez najbliższy czas pokażę to co już było a potem na bieżąco co się tworzy.

To już byłoi to teżA więc święta mamy za sobą no to teraz z innej ,,beczki"Na dziś koniec.
A moje postanowienie na ten rok zamyka się w jednym słowie KONSEKWENCJA. Życzę sobie jej najbardziej na świecie a wtedy wszystko jest możliwe.

2 komentarze:

  1. Fajne prace... Ja się juz się jakiś czas "czaję" do decu ale może kiedyś, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam i pozdrawiam gorąco. Piękne prace.

    OdpowiedzUsuń