„Twój czas jest ograniczony, nie staraj się żyć życiem kogoś innego. Nie ograniczaj się dogmatem, którym jest życie według pomysłów innych ludzi. Nie pozwól na to, aby szumy innych zagłuszały twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One czasami wiedzą, kim tak naprawdę chcesz być. Cała reszta to sprawa drugorzędna.” - Steve Jobs

sobota, 31 lipca 2010

Czekam

Na decyzję: ile, kiedy i czemu tak mało. Umowa przedwstępna podpisana, dokumenty w banku złożone i teraz tylko czekanie.
W międzyczasie popełniłam parę rzeczy. Duuuuży obrus wyhaftowałam ( już poszedł do ludzi) skończyłam dwie duże okrągłe serwety na szydełku ( jak nauczę się wklejania zdjęć to pokażę) i.... Mam sto innych pomysłów które chcę zrealizować.
Moja przyjaciółka stwierdziła ostatnio, że powinnam być w trzech osobach żeby zrealizować to co zamierzam, albo mieć przynajmniej trzy życia. No cóż, jeśli ktoś jest tak niespokojnym duchem jak ja, to tak ma. Mi to pasuje, ciągle nowe pomysły, zmiany (było chyba z 20 przeprowadzek)- dzięki temu czuję że żyję.
Teraz na pewno wreszcie ,,zapuszczę korzenie" jak mówi moja córka. Stwierdziła że najwyższa pora bo to i wiek i takie tam.....
Niech jej będzie. Będę haftować, robić na szydełku i drutach, smażyć konfitury,robić ogórki i nalewki, kopać w ogródku, zbierać grzyby i.... Oj , dużo tego - nie będę się nudzić.
Gorąco pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz